Ben Bugün Faşist Oldum


Yok yok şaka değil, ampul ve onun destekçisi çakma liberalleri eleştirdiğim her yerde özgeçmişime ekleyecek yeni sıfatlar kazanıyordum ve bu sıfatların en sonuncusu "faşist" oldu. :D

Ortalama, niteliksiz bir sağ partiye oy sağlayan seçmen dünyanın her yerinde aynı. Bu insanlar genellikle düşük kültür ve eğitim seviyeli ve bol kardeşli ailelerden geliyorlar. Çok çoğalıyorlar ve çözümden çok sorun üretiyorlar. Zira ailelerde çocuk başına yapılan bir yatırım söz konusu ve kardeş sayısı artınca ilgi ve özveri de bizim çocuğa göre hesaplandığında düşmüş oluyor. Dolayısıyla bilimsel olarak bu insanlar daha kötü yetişmeye eğilimli oluyorlar. 

Başbakanın dediği gibi en az üç çocuk yöntemi de ancak bu şekilde çoğalarak iş gücü değil oy gücü olacak bireylerin etrafta gezinmesini sağlıyor. Zaten amaç da bu; yoksa birilerinin çıkıp bu insan kalabalığına fazladan rızk vereceği falan yok (bkz: kalifiye sömürge olan Afrika).

Bu derece özensiz yetişen bir topluluğa, Nihat Genç'in kullandığı tabir olan böcek şeklinde hitap edince hemen faşist dendim. Neymiş efendim bugün onlara böcek diyen yarın onları ezermiş.

İşin aslı, ben ve benim gibiler burada ezilen taraf olacak. Benim sadece bir kardeşim var ve birçok arkadaşımın en fazla bir kardeşi var. İyi yetiştik; gitmediği yerde kendi kendimizi yetiştirdik. İnsanlara fikrî önderlik yaptık veya yapacağız. Onlar ise oy için yetiştirilen klonlar oldu. Olmayan istihdamın iş gücü olarak amaçsızca çoğaldılar.

Hadi ben henüz erken vakitlerini yaşadığım hayatımda geldiğim noktanın üzerine bir de faşist oldum diyelim, ya bu klon ordusuna mensup, yetiştirilmemiş, düşünemeyen insanlar ne olacak? Bunlara arka çıkan abilerine kulluk kölelik etmekten başka neye yarayacaklar?


5 yorum:

haps dedi ki...

berkin neslin devam etmesi için bir aileden 3 çocuk çıkması gerekiyor konuyla ilgili belgesel niteliğinde araştirma videosu bile var

Berkin Bozdoğan dedi ki...

2,11 falan o, 3 değil :D

Berkin Bozdoğan dedi ki...

Değerli dostlarımın telkinleri sayesinde azılı bir faşist olduğumu öğrendim. Teşekkür ediyorum.

Arzu dedi ki...

Siz de mi :)

Berkin Bozdoğan dedi ki...

Valla öyle olmuşum. :P

Sonra şöyle bir açıklama yaptım bütün trollemelerimin üzerine. :D

http://isgucenerji.blogspot.com/2010/03/memleketin-hali-ne.html

Toplumsal deneyler tehlikeli olabiliyor tabii. Herkese önermiyorum.